Participants
Portada » Pla Local d'Acció » Participants

Administracions, associacions, entitats i persones que han participat en el Pla Local d’Acció



  • Ajuntament de Lleida
    • Grup Municipal Partit Socialista Catalunya:
      Josep M. Llop
    • Grup Municipal de Convergència i Unió:
      Marta Alòs
    • Grup Municipal d’Esquerra Republicana de Catalunya:
      Òscar Joven, Juli Otal, Miquel Segura, Clarita Seoane
    • Grup Municipal d’Iniciativa per Catalunya Verds – Esquerra Alternativa:
      Eloi Villalta, Josep Lluís Agraz
    • Institut Municipal d’Educació:
      M. Josep Boixadera, Jaume Mor, Blanca Romero
    • Institut Municipal del Treball:
      Palmira Lendines, Rosendo Oliva, Josep Maria Revés
    • Regidoria d’Esports:
      Alberto Alcaine, Maria Antonia Camón, Juanjo Garra
    • Regidoria de Joventut:
      Emília Corona
    • Regidoria de Salut Pública: 
      Pilar Sola
    • Regidoria de Serveis Personals:
      Isabel Prats, Lourdes Zanuy, Aida Cereijo, M. José Sánchez
    • Regidoria d’Urbanisme:
      María José Salillas
  • Associació Catalana de Pares i Persones Sordes de Lleida:
    Esther Batista, M. Isabel Jové, Montserrat Puig, Teresa Riera
  • Associació d’Esclerosi Múltiple de Lleida:
    Conxita Torruella, Marta Campabadal
  • Associació de Minusvàlids per a la Integració a la Societat a Lleida (AMISALL):
    José Caler, M. Dolores Carrasquilla
  • Associació de Paraplègics i Discapacitats Físics de Lleida (ASPID):
    Montserrat Bertran, Josep Lluís Campo, M. Carmen Cullerés, Emília Fraile, Jordi Latorre, Laura Molins, Núria Pujol, Laura Solà, M. Teresa Teixidó
  • Associació d’Ocupació i Esplai de Catalunya “La Torxa”:
    Sònia López
  • Associació de Rehabilitació del Minusvàlid (AREMI):
    Esther Arques, Ana Belén Gascón, Sandra Pociello, Mònica Preixens, Anna Rosell, Assumpta Sas
  • Associació Lleidatana Síndrome de Down:
    Maika Quibus, Carme Perpinyà, Pilar Sanjuan
  • Associació Salut Mental Ponent:
    Eva Burgos, Meritxell Grà, Maria Mercado, Josep Ramells, Josep Segarra
  • Associació Shalom:
    Marisa Andrés, Anna Boix, Rosa Gòdia, Fina Morch, Rosana Niubó, Patricia Robles, Antonio Luis Rodríquez, Rosa Roqué
  • Associació AADDMM – Terraferma (Associació d’Afectats de Discapacitat Derivada de Malaltia Mental):
    Josep Maria Bobet, Ramon Bosch, Francesc Linares
  • Centre d’Educació Especial “l’Esperança”:
    M. Rosa Solé
  • Col∙lectiu d’Iniciatives Juvenils (CIJCA):
    Joan Brulles, Magda Ribes, Joan Valls
  • Col∙legi de Diplomats de Treball Social i Assistents Socials de Catalunya:
    Elena Badia, Anabel Martínez, Montserrat Olomí, Margarita Sales
  • Col∙legi d’Arquitectes de Catalunya (COAC):
    Xavier Rodríguez
  • Col∙legi de Psicòlegs:
    Oriol Verdú
  • Col∙legi d’Aparelladors i Arquitectes Tècnics:
    Ramiro Muñoz
  • Comissions Obreres:
    Francesc Josep Bademunt, Anna Hermoso
  • Creu Roja:
    Montserrat Abella
  • Escoles Especials Llar de Sant Josep:
    Rosa Dalmau, Juanjo Lecumberri, Ana Solano
  • Escola Plançó:
    Marta Bach
  • Federació d’Associacions de Pares i Mares d’Ensenyament Secundari de Catalunya (FAPAES):
    Pere Mazarico
  • Federació Catalana d’Esports i Lleure per a Disminuïts Psíquics (ACELL):
    Pere Pocurull
  • Federació Catalana d’Esports de Minusvàlids Físics (FCEMF):
    Sílvia Dalmau
  • Federació Catalana de Voluntariat Social:
    Emilio Sales
  • Fraternitat Cristiana de Malalts i Minusvàlids (FRATER):
    Rosa M. Barrio, Àngel Chica, Magda Puig, Jacinto Trevado, Amparo Valios, Montse Vidal
  • Federació d’Associacions de Veïns de Lleida (FAVLL):
    Marta Roigé
  • Fundació Privada ASPROS:
    Juanjo Collado, Àngel Dach, Alba Escolar, Carme Farré, Anna Fillat, Dolors Meler
  • Generalitat de Catalunya:
    • Departament d' Educació:
      Antoni Capell
    • Departament de Salut:
      Marta Gabernet
    • Departament de Benestar i Família:
      Ramir Bone
    • Departament de Treball i Indústria:
      Sergi Segura
  • Llar de Persones Sordes de Lleida:
    Margarita Estradera
  • Organització Nacional de Cecs Espanyols (ONCE):
    Mayca Cruz, M. José Martínez de Luna, Imma Plaza, Josep M. Vallès
  • Unió General de Treballadors de les Terres de Lleida (UGT):
    J. Luis Aguilá, Mercè Bacardí, Bernabé Hernández, Antoni Montardit, Cèlia Mor, David Sentis
  • Universitat de Lleida (UdL):
    • Facultat de Ciències de l’Educació:
      José Luis Navarro, Xavier Pelegrí
    • Escola Politècnica Superior:
      Jesús Lores
    • Institut Nacional d’Educació Física de Catalunya (INEFC):
      Pedro Ruiz
  • Unió Sindical de Treballadors i Treballadores de l’Ensenyament de Catalunya Federació Sindical de l’Ensenyament de Catalunya (USTEC.STEs.IAC):
    Esteve Romero

Grup Promotor del Consell Municipal de les Persones amb Discapacitat



  • Villafañe, Candi: regidor de Serveis Personals
  • Solé, Josep M.: director d’APROMI
  • Sansó, Clara: secretaria Tècnica
  • Sánchez, M. José: treballadora social de l’Ajuntament de Lleida
  • Roca, Jaume: director de l’Agència Provincial d’ONCE a Lleida
  • Giralt, Josep: president d’ASPID
  • Feixa, Marta: regidoria de Serveis Personals, cap de Secció de Planificació i Programació
  • Escolà, Joan: director d’ASPROS
  • Coiduras, Jordi L.: professor de la UdL – Coordinador Secretaria Tècnica
  • Benet, Teresa: directora del Taller Shalom
  • Alsinet, Carles: director de Serveis de l’Àmbit de Benestar i Cohesió Social

Puja
Valid XHTML 1.0 Transitional CSS 2.0 Icono de conformidad con el Nivel Doble-A, de las Directrices de Accesibilidad para el Contenido Web 1.0 del W3C-WAI
2007 Regidoria de Serveis Personals i Salut Pública | Rambla Ferran, 13 | 25007 - Lleida (Spain)
Àrea d'Atenció a les Persones amb Discapacitat Telèfon: 973 700 306 | discapacitats@paeria.cat